NON GMO Sertifikası Almak Ne Kadar Sürer?


NON GMO Sertifikasyon programının tamamlanma süreci yaklaşık sekiz haftadır, sertifikasyonu elde ettiğinizde size NON GMO etiketini ürün ambalajlarınızda kullanabilmeniz için gereken herşey sunulur ve bu konuda destek sağlanır.

NON GMO Sertifikası Almak Ne Kadar Sürer?

Ancak bazı durumlarda test gereksinimlerine ve tedarik zinciri incelemesine bağlı olarak birkaç ay sürebilir. Zamana duyarlı piyasa değerlendirmeleri için, planlarınızı tam bir gizlilik içinde görüşmek üzere mutlaka kuruluşumuzdan bir uzmana danışmanızı öneririz. Uzmanlarımız NON GMO sertifikasyon süreci ile ilgili tüm ayrıntıları tarafınıza iletmekten memnuniyet duyacaktır.

NON GMO sertifikasyon programlarının kendi kriter ve standartları bulunmaktadır. Kuruluşumuz tarafından belirlenen yüzdeler ile diğer programların belirlediği yüzdeler farklı olabilir. Bu neden farklı bir üçüncü taraf doğrulayıcıdan edindiğiniz NON GMO sertifikasyonunu beyan etmeniz herhangi bir değer taşımayabilir.

Kuruluşumuz tarafından verilen NON GMO sertifikası kullanan tüm ürünlerin belirlediğimiz standart değerlerde olması, GDO'suz olduğuna dair tüketici ve perakendeci güvenini sürdürebilmek için gereklidir.

NON GMO sertifikalı etiketlerimizin, yönetiminizi, değerlerinizi ve sürdürülebilir uygulamalarınızı müşterilerinize göstermenize yardımcı olacağından eminiz.

Bunun yanı sıra NON GMO etiketi, artan taleple birlikte büyüyen pazarda tüketici memnuniyetini üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak, bu sayede pazar avantajını elde ederek, çok kısa sürede marka değerinde ve satış hacminizde olumlu etkiler elde edebileceksiniz.

GMO Free ve NON GMO etiketi ve sertifikasyonu ile ilgili konularda ayrıntılı bilgi edinmek veya belgelendirme başvurusunda bulunmak için uzman ekibimize ulaşmaktan çekinmeyiniz.