Kurumsal

Misyonumuz


GDO'suz olarak etiketlenen gıda ürünlerine yönelik daha fazla tüketici talebi olduğunu aşikar. Ancak çoğu üretici bu talep karşısında nasıl davranması bilememektedir.

Misyonumuz

Kuruluş olarak sunduğumuz NON GMO sertifikasyon programımızın nihai amacı öncelikle tüketici haklarını benimsemek, daha sonra da üreticiye bu karmaşık süreçte yarrdımcı olmaya çalışmaktır.

Misyonumuzun temeli insanları kendilerine, gezegene ve gelecek nesillere özen göstermeleri için güçlendiren titiz ürün doğrulaması ve güvenilir eğitim sunan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olmaktır.

Tüm tüketicilerin yedikleri yemeğinin içinde ne olduğunu ve kullandıkları tekstilden kozmetiğe tüm ürünlerin içeriğini bilmeye hakkı vardır ve GDO'suz seçeneklere erişimi hak ederler.

Tüketici aslında her yaptığı alışveriş tercihinde ilgili ürün için bir değerlendirme yapmaktadır ve bu aslında şunu göstermektedir; tüketici toplu olarak gıdaların yetiştirilme ve yapılma şeklini değiştirme gücüne sahiptir.

NON GMO sertifikasyon programımızun ana misyonlarından biri olan GDO'suz tedarik zincirini korumak ve inşa etmek, gelecek nesiller için GDO'suz gıda tedarikine geçişte kritik bir adımdır. Çeşitli genetik mirasımızın bütünlüğü, çevre sağlığı ve ekolojik uyum için esastır.

GDO'suz tohum tedarikini teşvik ederek, geleneksel tohum ıslahının restorasyonunu ve çiftçilerin kendi tohumlarını biriktirip dikme ve seçtikleri çeşitleri yetiştirme hakkını destekliyoruz.

Doğrulanmış bir GDO'suz sistem, kontaminasyon baskısını azaltarak ve GDO'suz tohum arzını koruyarak organik tarımı destekler. Herkes genetiği değiştirilmiş organizmaları tüketip tüketmeme konusunda bilinçli bir seçimi hak etmektedir.

GMO Free ve NON GMO etiketi ve sertifikasyonu ile ilgili konularda ayrıntılı bilgi edinmek veya belgelendirme başvurusunda bulunmak için uzman ekibimize ulaşmaktan çekinmeyiniz.