İlkelerimiz


Kuruluşumuz, üretici firmalar ve tüketiciler tarafından talep edilen her türlü test, analiz, denetim, belgelendirme ve etiketleme çalışmaları kapsamında faaliyet göstermekte ve belli ilkeler doğrultusunda hareket etmektedir.

İlkelerimiz

Kuruluşumuz tarafından benimsenen ve taahhüt edilen temel ilkeler şu şekilde sayılabilir:

  • Üretici firmalara tarafsız davranmak. Kuruluşumuz, hizmet verilen firmalara karşı saygılı davranmakta, ön yargılı olmamakta ve tarafsız bir anlayı ile hareket etmektedir.
  • Üretici firmalara karşı şeffaf olmak. Kuruluşumuz, hizmet verilen firmaları, sunulan hizmetlerin özellikleri, yararları ve taraflara düşen hak ve yükümlülükler açısından net bir şekilde bilgilendirmektedir.
  • Rakip belgelendirme kuruluşlarına karşı haksız rekabetten kaçınmak. Kuruluşumuz, aynı hizmeti veren diğer belgelendirme ve etiketleme kuruluşları arasında haksız rekabete neden olacak bir davranışta bulunmamakta, sektöre olan güvenin devamlı olmasını sağlamaya çalışmakta ve sektörün gelişimine katkı sağlamak için çaba göstermektedir.
  • Alanında güvenilir olmak. Kuruluşumuz, faaliyet gösterilen her türlü belgelendirme ve etiketleme çalışmalarında, hizmet verilen firmalara karşılıklı güven anlayışı içinde yaklaşmaktadır.

Kuruluşumuz, sertifikasyon hizmetleri vermek üzere kurulmuş tarafsız ve bağımsız bir belgelendirme kuruluşudur.

Artan GDO'suz ürün pazarının gelişimini gözeterek ve bu alanda tüketicileri ve üretici firmaları yalnız bırakmamak için yıllara yayılan deneyime ve köklü yapısına güvenerek NON GMO etiketi ve sertifikasyonu programını geliştirmiştir. Ayrıntılı bilgi edinmek veya sertifikasyon başvurusunda bulunmak için uzman ekibimize ulaşmaktan çekinmeyiniz.